O firmie

Stawiając na więzy rodzinne jako najsilniejszy element motywujący do rozwoju założyliśmy w 1995roku firmę rodzinną PIK. Wzajemne zaufanie oraz wspólny cel przeciwstawiły się kryzysowi w branży włókienniczej. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz doświadczeniu z roku na rok stawaliśmy się większą i silniejszą firmą zdobywając poczesne miejsce wśród innych firm na rynku dzianin.

Wciąż rozwijamy firmę wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów. Ich zadowolenie jest najlepszym wyznacznikiem jakości naszych produktów. Cieszymy się zaufaniem i sympatią wielu producentów odzieży. Nasze dzianiny spotkacie Państwo w postaci gotowych wyrobów w wielu markowych sklepach.

Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Pracujemy m. in. na maszynach takich jak PILOTELLI, TERROT, uznawanych za synonim najwyższej jakości. Wykorzystujemy najnowszą technologię dziania, gwarantującą perfekcyjne wykonanie oraz idealną strukturę dzianiny. Nasi pracownicy to przeszkolona, profesjonalna kadra, która w swoją pracę wkłada serce i lata doświadczeń. Zapewniamy precezyjną kontrolę jakości naszych wyrobów docenianą przez naszych odbiorców.