Regulamin współpracy

 • 1Zamówienia składane w Zakładzie Dziewiarskim PIK przyjmowane są w formie pisemnej podpisane oraz opieczętowane przez zamawiającego. Pisemne zamówienie powinno być dostarczone pocztą elektroniczną lub osobiście.
  pobierz formularz uzupełnij formularz on-line
 • 2Termin realizacji zamówienia wynosi od 7 do 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub ustalany jest w porozumieniu z pracownikiem Zakładu Dziewiarskiego PIK. W szczególnych przypadkach Zakład Dziewiarski PIK zastrzega sobie prawo zmiany terminu realizacji zamówienia.
 • 3Zakład Dziewiarski PIK przyjmuje reklamacje wadliwego towaru do 30 dni o daty dostarczenia towaru. Towar reklamowany jest przyjmowany tylko i wyłącznie w niezmienionej formie, tzn. w postaci całych belek z sygnitami. Towar nie może nosić śladów żadnych przeróbek, nie może posiadać dodatkowych wykończeń w postaci nadruków, haftów oraz nie może mieć oznak używania. W celu uniknięcia niepotrzebnych kłopotów i nieporozumień, uprzejmie prosimy o dokładne sprawdzenie kupowanych produktów bezpośrednio po ich otrzymaniu.
 • 4Płatność za zrealizowane zamówienia odbywa się na podstawie wystawionej przez Zakład Dziewiarski PIK faktury VAT. Płatność powinna być dokonana gotówką lub przelewem bankowym na konto bankowe w uzgodnionym w momencie składania zamówienia terminie.
 • 5Firmy rozpoczynające współpracę z Zakładem Dziewiarskim PIK zobowiązane są do zapłacenia 20 % należności w dniu złożenia pisemnego zamówienia oraz potwierdzenia dokonanej płatności za pośrednictwem poczty elektronicznej lub faxu.
 • 6Płatność za zamówienia nie przekraczające kwoty 2 500,00 PLN netto może być dokonana tylko i wyłącznie gotówką w dniu odbioru towaru i faktury VAT.
 • 7Zakład Dziewiarski PIK nie dostarcza towaru klientowi, który zalega z płatnością za wcześniejsze zmówienie.
 • 8UWAGA!!! Przeterminowane należności względem Zakładu Dziewiarskiego PIK są bezzwłocznie przekazywane do biura prawno-windykacyjnego.
 • 9Wszystkie zamówione produkty są własnością Zakładu Dziewiarskiego PIK do chwili pełnego ich opłacenia.
Zakład Dziewiarski "PIK"

ul. Proletariacka 32
93-569 Łódź
tel./fax +48 42 6831593

Dział sprzedaży

Izabela Karśnicka
+48 607810272
pik@pik-dzianiny.plNIP 725-10-07-517
Masz pytania? Skorzystaj z zakładki FAQ lub formularza kontaktowego!